Copyright © 2022 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 2Luxury
Zveme Vás do diskrétního salónu na Praze 2 . U nás si můžete dopřát celkovou relaxaci a erotiku. Nabízíme erotické masáže, masáže lingamu, nuru masáže celého těla (hlava, šíje, krční páteř, záda, ruce, nohy), také masáž třísel. Masérky Vám nabídnou masáže tělo na tělo, prsní masáž, masáž prostaty, společnou sprchu (Aqua masáž), autoerotiku a vzájemné doteky masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením.

Naše masérky každému zákazníkovi dopřejí kvalitní erotikou masáž celého těla. Jste unavení po práci a potřebujete si odpočinout, odbourat stres a zažít něco nevšedního? Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si u nás erotickou masáž. Záleží na Vás, zda si chcete při masáži povídat nebo jen odpočívat. Na rozdíl od privátu Vám masáž přijde procítěnější, kdy doteky masérek s Vaším tělem dokáže divy. Masáže provádíme rukama a tělem, zjistíte, že kouzlo eroticky nabité masáže není v sexu, ale v dotyku.

Snažily jsme se pro Vás vytvořit ideální prostředí pro erotické masáže. Můžeme Vám nabídnout 3 útulné pokojíčky. Masírujeme na velkých masážních podložkách 2 metry na 2 metry, které jsou vyhřívané. Pomoci tlumeného osvětlení, svitu svíček a doprovodu relaxační hudby si u nás masáž určitě užijete. Je možné u nás zakoupit i dárkové poukazy na erotickou masáž.

Nejsme privát a za žádných okolností nenabízíme klasický nebo orální sex. Je to bez výjimky!
LuxuryKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Lužická 29
Praha 2 - Vinohrady

Máme otevřeno od 9:30 do 22:00.

EROTICKÉ MASÁŽE
Erotická masáž je velice intimním zážitkem, kterému přichází na chuť stále více lidí. Nabízíme vám smyslné masáže celého vašeho těla, při kterých používáme teplou masážní emulzi – ta příjemně podtrhne každý dotek a vynese vás až k samotným výšinám rozkoše!
NURU MASAŽE
Nuru masáž vám s využitím speciálního Nuru gelu přináší jedinečný prožitek. Masérka po vás během této masáže klouže svým nahým tělem. Dochází tím k intenzivnímu kontaktu při kterém využívá masérky využívá své přednosti – prsa a zadeček.
MASÁŽ PENISU (LINGAMU)
Takřka nekonečné vzrušení od počátku až do konce a síla znovuobjevené energie, která pulsuje celým vaším tělem. To jsou atributy tantrických lingam masáží – techniky, která vás zavede na nejvyšší úrovně vaší sexuality, o kterých jste nemuseli mít dosud ani tušení…
KRÁLOVSKÁ EROTICKÁ MASÁŽ – DVĚ DÍVKY
Rádi byste vyzkoušeli erotickou masáž, ale jedna krásná masérka je pro vás málo? Pak vám nabízíme službu, při které se vám během erotické masáže budou věnovat ne jedna, ale rovnou dvě masérky současně. Erotická masáž bude probíhat klasicky, avšak se vám dostane většího potěšení od dvou masérek najednou.
MÝDLOVÁ MASÁŽ
Chcete-li vyzkoušet tzv. body to body masáž (tělo na tělo), která má kořeny v tradiční turecké masáži, pak rozhodně vyzkoušejte mýdlovou masáž. Svým průběhem je velice podobná oblíbené nuru masáži. Tahle orientální masáž vás nejen příjemně uvolní, ale i skvěle nažhaví.
SMYSLNÁ MASÁŽ
Nechte se překvapit, čím Vás masérka překvapí. Rozhodně nebudou chybět pouta, páska přes oči, sexy oblečky a pokud si to budete přát, ani bičík!
TENGA EGG MASÁŽE
Klasické uspokojování rukou zná snad každý muž. Ačkoli se jedná o velice příjemný požitek, může vám po čase připadat stereotypní. Proč tedy nevyzkoušíte něco nového, doposud nepoznaného a maximálně vzrušujícího? V našem pražském masážním salonu vám nabízíme novinku v podobě erotické masáže s masturbátorem Tenga Egg.
TANTRA MASÁŽE
Tantra masáže představují hluboký erotický zážitek těla i mysli a patří mezi nejvyhledávanější. I my vám tantra masáž nabízíme a to v příjemném prostředí našeho pražského masážního salonu, kde společně s námi můžete překročit své hranice, poznat něco nového a poznat sílu vašeho erotična!
EROTICKÉ MASÁŽE PRO PÁRY
Erotická masáž je vysoce intimním zážitkem podtrženým něžností, jemností a maximálním vzrušením. A co teprve erotické masáže pro páry – tady se vzrušení a celkové prožitky dvojnásobí! Jsou skvělou volbou v případě, kdy chcete ve svém partnerském životě vyzkoušet něco nového, poznat své limity a dát tak vašemu vztahu nový nádech. Přijďte si k nám užít vzrušující erotickou masáž společně se svou drahou polovičkou – nebudete litovat!
EROTICKÁ MASÁŽ PRO ŽENY
Kde je psáno, že jsou erotické masáže určené pouze pro muže? Správně – nikde! Nebojte se otevřeně přiznat, že i vy toužíte po tomto netradičním zážitku plném vzrušení a něžných doteků. Vždyť co může být příjemnější, nežli když se vás ujme zkušená masérka, která bude přesně vědět, kam směřovat své doteky, aby vás vynesla až na samotný vrchol blaha!