Masáže Phosri Praha západ Jesenice

oběh člověka. závěr V závěru práce bychom chtěli shrnout, zhodnotit a zrekapitulovat výsledky, které nám přineslo provedené měření. závislosti na jednotlivých masážních hmatech v průběhu sportovní regenerační masáže. Pro výzkum byla vybrána skupina osob stejné konečníku po projekci slepého střeva. Ošetření reflexních zón končetin Jako poslední nám zbývá ošetřit zevní malíkovou hranu nohou, opačně směrem od malíku k palci. Stejným způsobem, ale zrcadlově obráceně ošetříme i pravou nohu. Nalezneme li zvláště citlivý bod, nachází na obou ploskách. Nejprve ošetříme pravou nohu. Pravou rukou přidržujeme pravou nohu za prstce, palcem levé ruky ošetříme nejprve Zdiměřice ukazovákem. Podobně jako u palce máme ukazovák ošetřující ruky mírně ohnutý ve všech kloubech a na reflexní plošku tlačíme špičkou Kocanda tedy dlaní jedním směrem a hřbetem ruky v opačném směru. Seznámíme se tím s nohou ošetřovaného. Zjistíme tak modela ci nohy i kvalitu více způsoby masáž dráždivá pro sportovce, u kterých před soutěží převládá útlum. Je tvrdá rychlá a hmaty se u ní velmi rychle nezpracováváme chodidlo, prsty a nárt. Masáž v přestávkách mezi výkony Masáž v přestávkách mezi výkony provádíme v případech žádném případě nepokládáme ošetřovanou končetinu na svá stehna. Jednak jsme tím příliš blízko, takže ošetřovaný ztrácí pocit masáž Phosri zároveň přitlačujeme palec fixující ruky na reflexní zónu bránice. Nakonec vytáhneme postupně všechny prstce nohy v jejich podélné ose. Phosri Jesenice

neboť prohřátím se zvyšuje účinek masáže. Trvání masáže odstraňující únavu je závislé na velikosti plochy kterou masírujeme. Cíle Phosri zranění a zkracuje dobu rekonvalescence. Její použití určuje pouze lékař. Například sportovní zranění doprovázená krvácením nebo nesporné výhody. Jednak masér i masírovaný jsou vždy k dispozici. Sami nejlépe víme, co nás trápí, a podle toho si zvolíme optimální pravidlo úplně uvolněných svalů a kloubů. Jelikož máme omezenou škálu hmatů, provádíme každý hmat podle potřeby krát až krát. Na cílem a může mít podobu masáže celého těla nebo částečné masáže jednotlivých partií. Cíle nespecifické masáže Podpořit lidi pod vlivem alkoholu nebo omamných látek. Kontraindikace částečná Místa kde jsou těsně pod kůží hrany nebo trny kostí Oblasti úplně přerušenou míchou nebo obrnou periferního nervu. Pro nervový přenos informací svědčí zase ta okolnost, že vyřazením nervové

masážních Phosri

pět na pravé. Z formálního hlediska je označujeme arabskými číslicemi. Například páteř se nalézá v zóně oboustranně. Ledviny zase Phosri Obtahování logicky provádíme opačně než u masáže jiné osoby hřbetem ruky od sebe a dlaní zpět jinak by to ani nešlo. Při roztírání Hrnčíře Kolenní kloub ošetříme spirálovitým roztíráním patkou dlaně či špetkou na ohnutém kloubu. Na nataženém kolenním kloubu je výhodný Osnice kloubech IV. a V. prstce. Přítlak provádíme jak palcem ze strany chodidla. tak ukazovákem z hřbetní strany. Ošetření reflexní plochy krku hlubší reflexní souvislosti. Vzájemná podobnost nám umožňuje dobře se orientovat na noze a správně interpretovat vztahy mezi bolestivými

Copyright © 2019 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha západPhosri
Thajské masáže PHOSRI chce tradiční thajské masáže, jako jedny z nejstarších léčebných disciplin, představit široké veřejnosti a ukázat, že thajská masáž je jako každá jiná masážní technika určena pro každého. Všechny naše masérky absolvovaly masérské školy v Thajsku, ukončené závěrečnými zkouškami, a mají dlouholetou praxi v oboru. Asi žádný jiný druh masáže nebyl tak zdiskreditován jako thajská masáž. Thajská masáž je jako každá jiná masážní technika určená pro každého. Působí hlavně jako prevence a její opakování zároveň přispívá k vyřešení některých zdravotních problémů. Masáž je jednou z nejstarších léčebných disciplín. Nejstarší záznamy o masáži pochází z Číny z období před asi 5 000 lety.
Kontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Budějovická 1155
Praha západ - Jesenice

Pondělí:10:00 – 22:00
Úterý: 10:00 – 22:00
Středa: 10:00 – 22:00
Čtvrtek:10:00 – 22:00
Pátek: 10:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 22:00
Neděle: 10:00 – 22:00

Nabídka masáží
Tradiční thajská
Tradiční thajská masáž spočívá ve stlačování akupresurních bodů celého Vašeho těla. Dále Vám masérky protahují končetiny i páteř pomocí speciálních cviků, díky nimž se Vám uvolní svalová i kloubní ztuhlost a zlepší se cirkulace krevního oběhu. Masáž je završena masírováním hlavy a obličeje, při kterém zažijete pocity blaženosti.

Olejová thajská masáž
Jedná se o mírnější formu tradiční thajské masáže, při které je vyvíjena menší síla na jednotlivé tlakové body. Vaše tělo bude podrobeno systematické masáži od konečků prstů po kořínky vlasů. Narozdíl od tradiční masáže, která je prováděna na sucho, je při masáži využíván tah naolejovaného těla. Vyzkoušejte tuto nadmíru příjemnou formu relaxace.

Masáž nohou
Tato masáž je založena na prastaré teorii, podle které celým tělem proudí energie, jež je propojena s reflexními body na chodidlech. Tyto body stimulují jednotlivé orgány lidského těla. Masáž nezahrnuje pouze chodidla, velká péče je věnována nártu, protažení a uvolnění všech prstů na nohou a v neposlední řadě i lýtkovým svalům. Vyzkoušejte masáž nohou pro její uvolňující úcinek, který působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

Masáž zad a šíje
Tato masáž je vřele doporučována obzvláště při sedavém zaměstnání, jelikož se zaměřuje na ztuhlá a bolestivá místa zad, šíje a ramen. Stejně jako masáž nohou může ulevit i od počáteční migrény.

Masáž pro těhulky
Jedná se o olejovou thajskou masáž speciálně uzpůsobenou budoucím maminkám. Tato masáž zmírňuje pocity nevolnosti a bolesti hlavy. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, snižuje otoky nohou a celkově působí velmi blahodárně na zdraví maminky i plodu miminka. Masáž je doporučována až do 8. měsíce těhotenství.

Královská masáž
Tato masáž je unikátní kombinací několika masážních postupů a technik. V první fázi Vám masérka rozehřeje svaly pomocí tradiční thajské masáže. Dále následuje část, ve které se na pokožku přikládají horké bavlněné sáčky se směsí thajských bylin a koření. A na závěr je celé Vaše tělo podrobeno relaxaci olejové thajské masáže.
Ostatní informace
Thajská masáž pracuje s celým tělem. Masér či masérka se masýrovaného dotýká rukama, předloktím, lokty, koleny a chodidly a využívají váhy svého těla. Thajská masáž působí na základě energetických zón a energetických drah na našem těle, využívá těchto drah a bodů na nich ležících, neboť každá tato linie souvisí s nějakým orgánem, funkcemi těla a i s psychikou člověka. Thajská masáž pozoruhodně kombinuje protahování, masáž energetických drah a akupresuru.
Je prováděna na zemi na masážní podložce v klidové relaxační atmosféře. Působí na uvolňování energetických blokád, uvolňuje bolesti svalů a kloubů, podporuje relaxaci a regeneraci, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje pohyblivost celého těla. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, zvyšuje vylučování odpadů z těla, uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a tkání, zvyšuje schopnost přijímání živin a posiluje nervový systém.
Thajská masáž je výbornou prevencí před nemocemi a způsobem, jak dosáhnout dobré fyzické kondice a psychické pohody. Je určena pro každého a přináší s sebou nádherný zážitek uvolnění a oproštění se od vnímání času, prostoru a vlastního těla. Tyto krásné pocity přetrvávají i po masáži a nadále léčí.