Copyright © 2020 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 8Solární studio H&H
Studio Palmovka se nachází pár desítek metrů od metra Palmovka - trasa B. Bezproblémové je pochopitelně i parkování v případě, že k nám pojedete autem.Studio disponuje moderními solárii značky Ergoline. V tomto studiu jsou v nabídce masáže relaxační, zeštíhlující, lávové kameny, antistresová a další.
Solární studio H&HKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
sokolovská 153
Praha 8 - Libeň

Po-Pá 10-21h
So-Ne 12-21h

Solární studio H&H masážímNabídka masáží
Masáže jsou odedávna doménou všech, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozmazlovat. Těch, kteří pečují o své tělo i ducha. Masáže přinášejí úlevu od bolestí svalů, kloubů, ale také snižují hladinu stresu, uvádějí nás do pohody a klidu. V dnešní době jsou masáže vyhledávanou složkou wellness a staly se trendem zdravého životního stylu. Mají léčebné i harmonizační účinky. Zde je několik masáží, které jsme pro vás připravili a věříme, že si jich dokážete užít.

Anticelulitidní masáž (detoxikační, zeštíhlující, lymfodrenážní, odvodňující)
- masáž snižuje projevy celulitidy, vypíná pokožku, zbavuje tělo škodlivin, prokrvuje pokožku, napomáhá k odbourávání tuků, zbavuje přebytečné, zadržované vody v organismu, stimuluje metabolismus a imunitní systém
- okamžitý úbytek po 1. proceduře je 0,5-3 cm v problémových partiích
(stehna, hýždě, bříško)
- masáž se skořicovým zábalem (20 min) – skořice má zahřívací a antiseptické účinky
- po zábalu následuje masáž, kdy se střídají hladivé doteky jemné lymfodrenáže s pevnými stisky na rozbourání tukových buněk
- nedoporučuje se u žen těhotných a kojících a u onkologických či zánětlivých onemocnění, u klientů s nestabilizovaným vysokým krevním tlakem

Klasická masáž sportovní, rekondiční a regenerační
- zbavuje svaly bolestí, únavy, prokrvuje svalovou tkáň i pokožku, pomáhá k lepším fyzickým výkonům. Je výborná před i po sportovní zátěži či fyzické aktivitě. Před sportem prohřejeme svaly a stimulujeme je k výkonu. Po zátěži je naopak uvolníme a zklidníme.
- nevhodná při akutních, zánětlivých a onkologických onemocněních či při různých akutních projevech ekzémů, otevřených ran apod.

Antistresová masáž hlavy
- masáž zbavuje nejen škodlivin, které se drží ve svalech, úponech na krku a hlavě, ale také zklidňuje myšlenky, vyplavuje mentální toxiny. Uvolňující a harmonizační masáž hlavy a šíje, která vás zbaví pocitů těžké hlavy, nespavosti, smutku, stresu a podobně. Zklidňuje a upravuje i krevní tlak.
- vhodná pro každého mimo onkologické pacienty

Masáž plosek nohou
- na ploskách se nachází mnoho reflexních zón, které při masáži aktivujeme a tím dodáváme tělu samoléčebnou sílu. Rozproudíme v orgánech těla energii a podpoříme tím samoléčení organismu. Masáží se upravuje zdravotní stav, dochází k „odlehčení“ nohou, mizí i otoky na nohách. Unavené nohy se uvolní a cítíte se lehce. Masáží plosek nohou dochází k masáži celého těla včetně vnitřních orgánů. Uvolňující masáž i od stresu.
- nevhodná pro onkologické pacienty, těhotné ženy a lidi s akutními záněty v těle

Hot stones (masáž lávovými kameny)
- velmi blahodárná masáž pro celé tělo. Teplé kameny pomáhají uvolňovat napětí ve svalech. Teplo proniká hluboko do svalu a tím je větší šance na bezbolestné uvolnění problematických, bolavých, zatuhlých míst. Prokrvuje pokožku, stimuluje imunitní systém. Je harmonizující a uklidňující pro tělo i duši. Silně relaxační masáž.
- nevhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem (pokud ho nemají stabilizovaný a pod dozorem lékaře), pro těhotné a dále onkologické pacienty a při akutních zánětech v těle

Masáž Lomi lomi
Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Je to velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž, která nebolí. Tato masáž je označována za PERLU mezi ostatními terapiemi.
Zahrnuje masáž rukou, dekoltu, nohou zepředu, nohou zezadu, hýždí, zad a šíje. Jedná se o jednu z nejluxusnějších masáží.

Je vhodná pro všechny, vyjma onkologických pacientů.

Masáž vonnou svíčkou
Silně relaxační masáž, uvolňující svaly, zjemňující pokožku, stimulující krevní oběh a navozující harmonii celého těla i mysli.
K masáži se používají speciální vonné svíce, které obsahují bambucké máslo a další přírodní složky, potřebné k dokonalému prožitku z masáže.
Vhodná pro všechny, vyjma onkologických pacientů.

Ayurvédská masáž Abhyanga
Detoxikační masáž teplým olejem celého těla. Základní masáž, která se provádí v Indii a na Srí Lance jako součást léčebného a ozdravného procesu. Mimo léčebných účinků má i silně relaxační účinky.
Vhodná pro všechny, vyjma akutních a onkologických projevech nemoci.

Královská masáž
Královská masáž je luxusní masáž pro někoho, kdo chce zažít něco opravdu výjimečného.
Smysl královské masáže spočívá v tom, kdy masírovaný prožívá pocity blaženosti z dotyku čtyř rukou dvou masérek (maséra), které hýčkají tělo klienta současně. Díky této souhře dochází k dokonalé harmonizaci těla a duše.
Pokud hledáte opravdové uvolnění a intenzivní zážitek , královská masáž je pro vás to pravé. Tuto masáž vyhledávali králové, kteří trvali na té nejlepší péči.