Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 9Danuše Mátlová - Pachamama
Přijďte si užít masáže nebo Kolibové balanční techniky pro celkové uvolnění a zlepšení zdraví v příjemném prostoru na Proseku. Dále nabízím metodu Klíč k životu pro ty, kteří mají velkou chuť něco ve svém životě změnit.

Nabízím:
Shiatsu
Hloubková masáž Deep Tissue
Kolibové balanční techniky - KBT-O.1®, KBT-O.2®,
Doplňková metoda - moxování, tygrování
Danuše Mátlová - PachamamaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Prosecká 685/111
Praha 9 - Prosek

Danuše Mátlová - Pachamama masážNabídka masáží
Shiatsu
japonská masážní technika, při níž je obnovována energetická rovnováha v těle prostřednictvím ošetření meridiánů. Pracuje se na celých akupunkturních drahách za pomocí různých technik doteků jako je například rotace kloubů, protahování končetin a trupu, uvolňovací techniky jako pohupování, prošlapávání, přikládání rukou, mačkání prsty nebo dlaní, mohou být použity lokty, kolena atd. Ošetřením shiatsu se nastartuje samouzdravovací schopnost těla, podpoří se regenerační procesy, upraví se proudění energie v těle. Může pomoci při fyzických i psychických obtížích. Masáž se provádí na podložce, klient je oblečen v pohodlném oblečení a trvá 60-80 minut.


Doplňková metoda

Moxování
prohřívání, nahřívání bodů moxou (pelyňkovou cigaretou) na akupunkturních drahách nebo částí těla jako např. beder či břicha. Metodu je vhodné aplikovat v zimních měsících, kdy se lehce do těla dostane chlad, dále je vhodná na rozproudění a dodání energie.

Tygrování
do dvou kovových tyčinek "tygrů" jsou vloženy zapálené vonné tyčinky. Teplé kovové konce "tygrů" prohřívají akupunkturní dráhy nebo části těla do hloubky.
Tato metoda je mírnější než moxování a její použití je univerzálnější.
Moxování, tygrování trvá dle potřeby, cca 30 minut.

Hloubková masáž Deep Tissue
Hloubková masáž Deep Tissue je masáž, při které se masírují povrchové a hlubší vrstvy svalové a pojivové tkáně za použití různých technik a nástrojů, jako jsou např. prsty, kloubky, pěsti, předloktí a lokty. Tato hloubková masáž je užitečná zejména pro chronicky napjaté svalové oblasti, pro zlepšení rozsahu pohybu, zotavování se ze zranění nebo při opakovaném přetěžování svalů. Deep Tissue trvá 60-80 minut a po masáži je vhodná relaxace na vyrovnání se ze změnami, které v těle nastaly. Důležité je po masáži pít hodně vody.
masáží ProsekO mně
Můj zájem o masírování se probudil z touhy nějak pomoci, ulevit od bolestí v mém nejbližším okolí. Zajímalo mě, co za nemocemi a tělesnou či psychickou nepohodou vězí a to mě přivedlo ke studiu University Nové doby, kterou otevřel Milan Calábek. Tam jsem se seznamovala s alternativními metodami léčení. Otevřela se mi brána k dalšímu bádání a studiu, v roce 2011 jsem absolvovala 3leté studium shiatsu v Darja shiatsu school, dokončila jsem kurz Klíč k životu u Evy Smejkalové. A když jsem hledala další možnosti využití mého potenciálu, dověděla jsem se o kurzu Deep Tissue a v květnu 2013 jsem jej absolvovala.

V září 2016 jsem absolvovala Kolibové balanční techniky otvírací - KBT-O.1 a KBT-O.2.
Stále jsem otevřená novým poznatkům a metodám, které vedou k celkovému zlepšení zdraví.