Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 2Masáže Princess
NEJLEPŠÍ EROTICKÉ a NURU MASÁŽE V PRAZE. Krásné profesionální erotické masérky jen pro Vás.MILÍ KLIENTI. Dovolujeme si Vás pozvat do našeho erotického salónu v Praze na Nuru erotickou masáž s originálním Nuru gelem. Erotické masáže celého těla, masáž tělo na tělo, autoerotika, společná sprcha. Masáž je zakončená ručním vyvrcholením. Orál ani klasický sex neposkytujeme. Přijďte se k nám dnes odreagovat, zapomenout na všední starosti či jen vypnout od práce. Odměňte se hýčkáním od našich masérek, které Vás budou rozmazlovat, dotýkat se tělo na tělo a vzrušovat. Dopřejte si nové a nevšední zážitky, naše sexy masérky se na Vás už moc těší. Dnes si Vás bude rozmazlovat slečny A propsat, Marketa,Erik,Eva,Emma,Amelie,Mia,Lana,Lili,Elis,Roksi.

Pokud si nemůžete vybrat, můžete využít akce 2 maserky 60 minut kokosova masaz jen za 2700. Tak se nechte rozmazlovat rovnou dvakrát a popusťte uzdu Vaší fantazii. Váš Salon Princess.
Masáže PrincessKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Manesova 83
Praha 2 - Vinohrady

Masáže Princess masážiNabídka masáží
Masáží lze vzrušení vyvolat či oddálit, může se vám otevřít svět nových vjemů a pocitů. Erotická masáž obsahuje masáž zad , hýždí , nohou , včetně chodidel ,intimních partií. K této masáži používáme masážní emulze nebo dětský olej . Dále pak dětské tělové mléko , vhodné především pro alergiky.

Masírovat začínáme zadní část těla – šíji, záda,hýždě, nohy,chodidla . Poté přichází asi nejočekávanější část a to je masáž přední strany těla, především intimních partií ;) Tu samozřejmě každá dívka pojme po svém. U erotické masáže žádná dívka neposkytuje orální a klasický sex. Proto je čas strávený u nás, především pro ty, kteří si vyberou z nabídky erotickou masáž , nevšední erotický zážitek, anebo pro ty, co mají jednoduše respekt z erotických podniků. Masáž je zakončena erotickou masáží intimních partií . Samozřejmostí je Vaše vyvrcholení.

EROTICKÁ MASÁŽ CELÉHO TĚLA,ZAKONČENA VZÁJEMNÝM USPOKOJOVÁNÍM.
Dívka nahoře bez, v šatičkách stažených do pasu nebo v sukýnce nebo pro podpoření Vaší fantazie nahá. Striptýz, autoerotika, lesbishow ...vše je o domluvě... Čas strávený vzrušující erotickou masáží, je určen pro příjemnou relaxaci nabitou erotikou a především pro ty, kteří chtějí zažít nevšední erotický zážitek.

NURU MASÁŽ
Nuru masáž je prováděna pomocí speciálního nuru gelu, který se krásně rozehřátý nanáší na celé Vaše tělo. Nuru masáž je masáž, body to body" a můžete si být jistí, že masérka bude masírovat celým svým tělem a to opravdu ucítíte. Nuru masáž je směsicí zábavy a smyslností. Zábavy, protože nuru gel je opravdu velmi velmi kluzký a nikdy nelze říci, jak bude masáž předem vypadat...budete klouzat vy i masérka...pobavíte se i odreagujete zároveň. Samozřejmě je masáž i smyslná a velmi erotická, protože díky nuru gelu vnímáte pohyb či dotek o trošku jinak.

EROTICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO PÁRY.
Erotická masáž obou partnerů se závěrem dle vašich představ. Vzájemným uspokojováním rukou nebo sexem partnerů ve společnosti dívky, která se zapojí podle předchozí domluvy. Chcete se cítit jako v ráji? Budete se tak cítit stejně ,ale zkuste k sobě přizvat rovnou dvě dívky!