Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 2Masáže studio Praha
„Tak co záda a šíje?“ ptá se hned kolega. „Naprd, bolí to, hlavu si můžu ukroutit,“ zkroušené odpovídám. „Já ti hned říkal, že se máš k MariiKarolíně objednat,“ kontruje kolega. „Nojo, ta tvoje zázračná osobní masérka a terapeutka… co vzkřísí každého,“ píchám do kolegy. „Tady máš znovu email i mobil na ní… ale dost často trochu trvá než tě příjme,“ usmívá se kolega. „Ty mě prudíš. Jo potratil jsem, ale zkoušel jsem volat to její 732 415 988“… a bez reakce, informuji kolegu….. „Aha, to by jsi měl kliku kdyby ti ho zvedla. Ta se za den nezastaví. Psal jsi ji SMSku?“ vyzvídá kolega…..

„Nepsal. A na ten email masaze@masazestudio.cz jsem nepsal…. A co je na těch jejích masážích táák úžasného?“ píchám znovu do kolegy….. „Nu, z vlastní zkušenosti… ONA ti fakt pomůže. A já jsem vystřídal asi 6 masérů či masérek, než jsem před rokem zakotvil u ní. Velice příjemná… a moc dobře se s ní i popovídá. Navíc, mezi námi chlapy, je na ní velice velice příjemné podívání. I to ocenila moje manželka, byla u ní teď už podruhé za 5 týdnů. Přesněji, byla z ní nadšená… a to je u ní nezvykle vysoké ocenění.“ zcela vážně povídá kolega.

„A čeho se tvá manželka u ní dočkala?“ rýpu do něho dál….. Kolega klidně sděluje: „Klasika, Sportovně Rekondiční masáž, tj. záda, šíje, hyždě, nohy a Reflexní terapie chodidla a pohybového aparátu. A podruhé měla 120 minutovou Čokoládovou masáž. A i já jsem pak doma poznal, že manželka má pokožku citelně hebčí. A to žena říkala jakou heboučkou pokožku má MarieKarolína. A vůbec nemá celulitidu, takže mojí manželky další bude Masáž proti Celulitidě a za formování postavy.“….. „A já chodím ke své osobní masérce na její Sportovně Rekondiční. Jo její Thajské olejová... to je jiné kafe něž u Thajek“, to jsem byl velice překvapen. „Jo, a protože už nejsme žádní mladící, jdu příště na její Zdravotní masáž Prostaty. Až to budu opravdu potřebovat, ať vím co to se mnou dělá“ usmívá se kolega záhadně, „nebo její Královský rituál, to prý jsou krásné dvě hodinky!“….“No a protože máme s manželkou za měsíc výročí svatby, koupím nám zítra oběma u MarieKarolíny dárkový poukaz na Tantrickou masáž. Manželka mně to včera odsouhlasila… a vypadala při tom dost natěšeně,“ zasněně praví kolega a září mu oči.
„A zalistuj na jejím https://MasazeStudioPraha.cz,“ již ve dveřích dodává kolega. ☺

„Tedy ta má nabídku masáží a terapií,“ přiznávám po minutě klikání: „Dokonce i Lechtání.“ Vím, že kolega není žádný kecal“, uvažuji v duchu „a jeho manželka mně připadá hodně vybíravá… takže na té osobní masérce a terapeutce MariiKarolíně…“. „Doufám, že se k ní do týdne či dvou probojuji, pokud mám ‘doporučení‘ od kolegy“, uvažuji již nahlas.
Masáže studio PrahaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Mánesova 813/4
Praha 2 - Vinohrady

Po - Pá 7:30 - 20:00 hod.

Pouze na Objednávku
KDYŽ masíruji, neberu mobily. POŠLETE/POŠLI SMSku s připomínkou, že jsme spolu již komunikovali/mailovali či podobně, ozvu se. Neznámá mně čísla ne vždy zpětně obvolávám, neboť mívám napilno.

Masáže studio Praha masážNabídka masáží
Energetická terapie: Energetické čištění čaker, meridiánů, aury a jejich harmonizace | Kraniosakrální terapie

Nabízím možnost ÚHRADY ze zaměstnaneckých Benefitů (Benefity Plus, Benefity.cz, Edenred CZ) .. V tomto případě bez slev či Bonusů. Autorizace těchto úhrad VŽDY předem.

Vybrané mé masáže:
Relaxační Intuitivní ... 650,- Kč/hod.
Sportovně-Rekondiční pro ŽENY ... od 650,-/hod.
Sportovně-Rekondiční pro MUŽE (TVRDÁ masáž) ... 800,-/hod., 1200,- Kč/90min.
Koňaková masáž ... 900,- Kč/hod
Thajská klasická protahovací ... 1200,- Kč/90 min.
Thajská olejová ... 1200,- Kč/90 min.
Thajská aromaterapeutická olejová ... 1500,- Kč/90 min.
Havajská masáž (Lomi Lomi) ... 1000,- Kč/hod
Prostata - masáž zdraví prospěšná... 1000,- Kč/45 min.
Tantrická masáž pro ŽENY i MUŽE ... 1800,- Kč/hod, 2700,- Kč/90min.
(Čas na oblékání a sprchování je mimo čas vlastní masáže)