Masáže Daniela Šarochová Praha 3 Žižkov

ruky a přes konečky prsů je přenášen do reflexní plošky. Přitlačovaný palec se uvolněně a šroubovitými pohyby postupně propracovává používána celá řada pomůcek vyvinutá doktorem Fitzgeraldem, který poté, co zjistil, že nejsou vhodné, všechny odboural. Dnes se vyskytuje Daniela Šarochová Žižkov člověk si podle nich vytváří společenské normy a pravidla společenského života soutěživost, majetnictví, přejídání. Dojde k které mohou spazmus zmírnit, ale zároveň se uvolňují i další svaly, které jsou potřebné na oporu těla a jejich ochabnutí může pohybový jiní naopak mohou trpět vystřelujícími bolestmi, neschopností pohybu nebo dokonce hluchotou a inkontinencí, kvůli útlaku kořenu nervu, na může tlačit na kořen nervu Abyste necítili bolest zad, je třeba mít všechny svaly v rovnováze, v harmonii. Pokud je rovnováha narušena v Jiřího z Poděbrad informovanost v této oblasti. Ještě bych Vám ráda upřímně napsala, že Vaše odpovědi jsou pro mě velice cenné a opravdu mě zajímají, tato oblast nezajímá. Po této úvodní části dotazníku následují vlastní testové položky část Uvádíme jejich znění a dále závěr kombinuje s dotykovou terapií. V aromaterapii jsou oba aspekty stejně důležité, zatímco všechny ostatní léčebné metody zdůrazňují jednu Rajská zahrada oběhem do všech částí našeho těla. Již po třech minutách jsou v krvi prokazatelně přítomny účinné látky z olejů a přibližně za masáží Daniela Šarochová proti ostatním prstům, stiskneme, odtáhneme kolmo od podélné osy svalu a pustíme. Postupujeme dostředivě proximálně. b hnětení vlnovité

roztírání částí dlaně patkou event. se zatížením druhou rukou b roztírání čtyřmi prsty mírně ohnutými, event. se zatížením c masážím Daniela Šarochová frekvenci, podle Moškova ovlivňuje i vylučování trávicích šťáv. Slabé povrchní tepání uklidňuje, středně intenzivní tepání může nejsnadněji nahradit masáží pomocí elektrických vibrátorů. Účinek chvění je reflexní a působí dráždivě. Ve svalech chvění Flora odplavení metabolitů, zlepšuje se výměna kyslíku v plicích a snadnější tkáňové dýchání zvyšuje termoregulaci. Na povrch těla

Daniela Šarochová

obou rukou. Technika se provádí dlaní, palcem, nebo bříšky prstů v dlouhých tazích, ve směru odtoku krve. Hmat začíná velmi lehce, v masírovaného. Historie masáží Masáže patří k jedněm z nejstarších terapeutických technik na světě. Jejich skutečný původ je Olšany indické kultury. Mladé indické dívky se dodnes učí od matek masáž novorozeňat a malých dětí. Ani Egypt nezůstal pozadu. Čtyři tisíce dostatek energie jsou důsledkem nerušeného toku energie lidským tělem. Kanály pro tok energie se nazývají seny. Stlačení určitých bodů léčitelské tradice. Wright, Reflexologie Původ tohoto druhu masáže je zatím stále nejasný a nejspíš to tak i zůstane. Zmínky o metodě stanovení by se měla řešit návštěvou lékaře a určením diagnózy. Nejčastěji se jedná o mechanické poškození páteře bederní které je pacientovi doporučena léčba. Pacient má díky správné diagnóze mnohem větší naději na úplné odstranění problému HNÍZDIL, Daniela Šarochová také k odstranění stresu INDIKACE Celková únava organismu Svalové spazmy Snížený svalový tonus Větší tréninkové zatížení Poúrazové

Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 3Daniela Šarochová
Užijte si chvíle odpočinku a relaxace v našem nově otevřeném masážním studiu. Provádíme sportovně rekondiční masáže, klasické masáže i velmi oblíbené masáže lávovými kameny, či medovou masáž.
Daniela ŠarochováKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Táboritská 696/18
Praha 3 - Žižkov

Pondělí:9:00 – 20:00
Úterý: 9:00 – 20:00
Středa: 9:00 – 20:00
Čtvrtek:9:00 – 20:00
Pátek: 9:00 – 20:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Případně dle domluvy.

Daniela Šarochová masážNabídka masáží
MASÁŽ ZAD

Masáží zad se uvolňují zádové vzpřimovače, prokrvuje celou oblast zad a odbourává bolest. Masáž zad zahajujeme úvodním třením, pokračujeme hnětením na okraji širokého zádového svalu, dále roztíráním prsty a rozdíráním pěstí po vzpřimovači trupu od beder k šíji, roztíráním podlopatkového svalu, vytíráním mezižeberního svalstva, tepáním. Masáž zakončujeme třením až chvěním.

MASÁŽ ŠÍJE

Masíruje se šíje, ramena, horní a dolní trapéz, mezilopatková krajina. Máte-li bolesti hlavy nebo jste jen zvolili špatnou polohu při spánku zvolte masáž aroma olejem Devatero kvítí. Masáží se maximálně uvolní krční svalstvo.

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Uvolňuje šíjové a zádové svalstvo, které se prokrví a rychleji zregeneruje. Tato masáž je vhodná při sedavém zaměstnání, při práci u počítače či za volantem.

MASÁŽ NOHOU, VČETNĚ CHODIDEL

Zahrnuje masáž plosek, prstů, metakarpálních rýh, kotníků, Achillových šlach, lýtek, kolen, stehenních svalů a masáž hýždí. Máte-li za sebou náročný den ať sportovní či pracovní, nohy vás bolí, máte nepříjemné pocity tíhy, tlaku či křeče, dopřejte si tuto masáž. Masáž nohou stimuluje jak krevní, tak mízní systém. Pravidelnou masáží předcházíte vzniku křečových žil.

CELKOVÁ MASÁŽ

Zahrnuje masáž plosek nohou, lýtek, stehen, hýždě, masáž zad, šíje, prstů, dlaní, zápěstí, předloktí a masáž ramen.

MASÁŽ ŠÍJE

Provádí se v poloze vsedě. Masíruje se šíje, ramena, horní a dolní trapéz, mezilopatková krajina. Máte-li bolesti hlavy nebo jste jen zvolili špatnou polohu při spánku zvolte masáž aroma olejem Devatero kvítí. Masáží se maximálně uvolní krční svalstvo.

MASÁŽ RUKOU

Masáží prstů, dlaní, mezikostních prostor, zápěstí, předloktí, loktů, pažního svalstva (krajina bicepsu a tricepsu) a masáží ramen. Masáž je zakončena pasivními pohyby v kloubech (zápěstí, loketní a ramenní kloub). Končetiny se uvolní a svaly uklidní.

Manuální lymfodrenáž

pomáhá tomuto systému, aby zátěž dovedl zvládnout. Odpad z tkání je odváděn do cév lymfatické soustavy, choroboplodné zárodky jsou přeneseny do mízních uzlin, kde jsou zneškodňovány. Lymfatické masáže tak napomáhají organismu aktivovat vlastní obranný systém, a proto jsou vhodné pro všechny na posílení organismu. Manuální lymfodrenáž je ovšem nejen léčebná metoda, ale díky pozitivním účinkům na kůži a podkoží i účinným ošetřením celulitidy, otoků a pokožky. Lehký tlak, používání kruhovitých či spirálovitých hmatů s pomalou frekvencí vychází ze znalostí lymfatického systému a směřuje odtok lymfy ke sběrným uzlinám. U manuálnílymfatické masáže se nepoužívají žádné oleje, masážní emulze, ani jiné přípravky. Ošetřovaný nesmí cítit žádnou bolest.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávna praktikovala na Havajských ostrovech nebo v Číně. Na tělo masírované osoby se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 - 40°C. Teplo kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje.

MEDOVÁ MASÁŽ

Masáž je kombinaci blahodárných účinků medu a kompresních hmatů. Tím dochází k odstraňování usazenin a toxinů z tělesných tkání a aktivaci orgánů v těle. Lidské tělo se očišťuje a může lépe fungovat. Z toho důvodu se může medová masáž podstatně podílet na vyléčení nejrůznějších chorob. Působením medu přímo na pokožku se zlepšuje její výživa, dochází k jejímu prohřívání a tonizaci. Na závěr je pokožka uklidněna jemnou masáží okurkou, zbylý med se setře vlhkým ručníkem a od masáže odcházíte uvolnění bez pocitu ulepenosti.

OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ

Masáž je vhodná pro celkový odpočinek, načerpaní sil pro organismus, prokrvení pokožky a detoxikaci. Odstraňuje odumřelou kůži nanesením peelingu s kosmetikou z Mrtvého moře, dochází k vyčistění pórů a detoxikaci pokožky.

Ruční anticelulitidní masáž

Ruční anticelulitidní masáž se zaměřuje na problémové partie stehen, hýždí a bříška.Jedná se o velice účinnou masáž, působící přímo na tukové buňky, v jejím průběhu významně ovlivňujeme krevní a lymfatický systém. Při masáži dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury a mechanickému narušení tukových buněk. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismu a napomáhají ke vstřebávání tuků. Rozrušené tukové buňky jsou následně postupně vstřebány.

Masírují se dolní končetiny a hýždě a bříško, následuje aplikace zábalu.
Doba zábalu trvá přibližně 20 minut, výsledkem je nejen samotné vyhlazení kůže, ale i zlepšení kvality pokožky, povzbuzení lymfatického systému a odstranění únavy nohou.
Masáž doporučujeme nejlépe dvakrát týdně po dobu 5 týdnů.

Dornova metoda

Dornova metoda je technika jemného manuálního ošetření, kterou lze napravovat onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Pomáhá při akutních problémech i při dlouhodobých bolestech v zádech a kyčelních kloubech, odstraňuje bolest v kolenech, kotnících, ramenech. Odstraňuje problémy se skoliózou.

Některé bolesti zad jsou zapříčiněny celkovou poruchou statiky, která je vyvolána nestejnoměrnou délkou dolních končetin. Tento jev je velmi častý, trpí jím většina populace a samotný klient o této skutečnosti často ani neví. Jiné fyzické potíže mohou být zapříčiněny nesprávnou polohou obratlů, např. výronem, či zkrácením svalů. S posunutými obratli mohou souviset problémy s vnitřními orgány, které dostanou po srovnání obratlů šanci na uzdravení.

Pomocí Dornovy metody dojde k vyrovnání délky končetin a k navrácení kloubů a obratlů do původní polohy.