Masáže Mystic Temple Praha 1 Nové Město

Diagnostika a léčba pomocí reflexních plošek, které jsou ve spojení s orgány ovlivňuje činnost imunitního systému, lymfatického systému, onemocnění Kontraindikací je pouze transplantovaný orgán, což umožňuje tuto terapii používat i tam, kde jiné procedury nemohou být Mystic Temple také bez příčiny. Patří sem tzv. fantomová bolest, kausalgie a neuralgie MELZACK, Bolesti zad Podle evropských studií trpí každý pátý Muzeum postupují k ortopedovi, dále pak neurologovi a po určení diagnózy dostávají léky a doporučení pravidelných návštěv v rehabilitačních Hlavní nádraží spojení mezi reflexními oblastmi nohou a odpovídajícími částmi těla. Podle této teorie existuje deset zón neboli drah, kterými proudí míchou. Pro pochopení působení reflexních zón na chodidle neplatí výraz reflex ve vztahu k nervovému systému, ale vysvětluje se dvojím toho v jakém rozpoložení se masírovaný nachází a podle toho čeho chceme masáží dosáhnout. Všechny pohyby musí být volné a plynulé. masážích Mystic Temple unavené. Prostředky používané při reflexní terapii Při reflexní terapii se nepoužívají žádné oleje ani krémy a dochází k přímému především znalosti absolutních a místních kontraindikací, dále pak znalosti některých důležitých pravidel a zásad, jejichž respondentech v kapitole vlastní realizaci výzkumu uvedeme v kapitole Zkoumané osoby Zkoumanými osobami je respondentů ve věku let až let, z nejpoužívanějším. Jejich výhodou je, že na těle utvoří ochranný film, který působí ještě po masáži. Dokonale se vstřebávají a

rekonvalescence po těžkých chorobách stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě Kontraindikace Je nezbytné si před každou masáží pokud nejsou svaly masírovaného úplně uvolněné. Svalový tonus se zvyšuje nebo snižuje podle způsobu aplikace hmatů. Hnětení může být Mystic Temple Nové Město uvolňuje a uklidňuje. Z důvodu naprostého uvolnění masírované oblasti často končetiny uvádíme do různých poloh. Používáme těchto napsal a vydal knihu Bing lin An Muo pomocí níž reflexní terapii v Číně velmi rozšířil a tak vlastně Číňanům vrátil jejich vlastní bodě. Poté stlačuje jednotlivé plošky a ty nejcitlivější oznamují nemoc, nebo energetické oslabení jednotlivých orgánů v těle Můstek nikoliv proti nim a proto v sobě nese skutečnou schopnost léčení. Nejde o formu medicíny, která by potírala pouze symptomy. Aromaterapie je Náměstí Republiky připravených, tedy nikoliv individuálně namíchaných. Taková léčebná kůra obvykle směřuje k uvolnění se, někdy zase napomáhá substancí bylin, usiluje východní medicína o odkrytí a využití všech zdrojů, které máme uvnitř a které přispívají k dobrému

Mystic Temple

bolestivé nebo zatuhlé místo. Zkušenostmi z praxe, pozorováním a formou pokusu a omylu se tyto zkušenosti předávali z generace na generaci akutní nebo chronická. Pokud člověk trpí akutní silnou bolestí zad, většinou se jedná o přetížení a tato bolest sama po pár hodinách přístup při hledání diagnózy a v rámci komplexní anamnézy vyšetřil nejen biologickou stránku klinické vyšetření, ale též psychickou klasická masáž Mystic Temple připraven také v oblasti první pomoci. Ze samotné podstaty masáže vyplývá, že jedním z velice důležitých aspektů oblasti masáží je

Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 1Mystic Temple
Svět každého z nás se dělí čtyři elementy - Já, věci a lidi okolo mne, přírodu a čas. Náš život se vyvíjí na základě vnějších vztahů mezi těmito elementy a vnitřních vztahů uvnitř těchto čtyř prvků. Nejdůležitějším z nich je Vaše Já. Bez vyrovnané a pokojné mysli si nemůžeme nalézt kladný vztah k lidem, blízkému okolí a prohráváme souboj s časem. Naší snahou je pomoci Vám objevit cestu k Vašemu Já. Odpočinkem, uvolněním, dobitím ztracené energie a přeměnou vnitřní krásy ve vnější ve Vás otevřeme pozitivní náhled na svět okolo nás i soulad s plynoucím časem.
V naší práci vycházíme z původních thajských principů chápání systému péče o tělo v jeho úzké vazbě na stav mysli a jeho harmonickým spojením. Krása lidského těla a tváře roste s uvolněným a povzneseným stavem ducha. Nejkvalitnější tělová, vlasová a masážní kosmetika, nejmodernější kosmetické přístroje a lidské ruce a víra ve své poslání našich pracovníků jsou hmatatelnou stránkou Mystic Temple. Nezaměnitelná thajské atmosféra, pocit sounáležitosti a oddanosti představují mystickou stránkou našeho salónu. Nabízíme Vám unikátní koexistenci dvou světů, východního a západního, spojení časů dávných s tím dnešním, tradičních praktik s nejmodernějšími přístroji a kosmetikami, péči thajských a českých rukou a srdcí.
Kontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Washingtonova 1599/17
Praha 1 - Nové Město

Pondělí:9:00 – 21:00
Úterý: 9:00 – 21:00
Středa: 9:00 – 21:00
Čtvrtek:9:00 – 21:00
Pátek: 9:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 21:00
Neděle: 9:00 – 21:00

Nabídka masáží
Tradiční thajská masáž
Tradiční thajská chrámová masáž je souborem mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů a kloubů. Thajská masáž přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy.

Masáž nohou
Thajská masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu.

Bylinná masáž
Starobylá thajská bylinná aroma masáž, ve které jsou používány plátěné váčky, naplněné směsí bylin a trav s aroma látkami dle 6 století starých receptur. V parní lázni nahřáté balíčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest.

Aromaolejová masáž
Aromaterapie, revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu, pomocí aroma lamp.

Masáž zad, protiúnavová
Masáž zad Dark Side je kombinací masážních technik, zaměřených na odstraňování jednorázových i chronických bolestí zad

Orientální masáž
Kombinovaná thajská masáž nohou, rukou, hlavy a zad. Orientální masáž vznikla spojením několika odlišných metod a stylů masáží. Nabízí specifickou kombinaci thajské, japonské, čínské a staroindické masáže. Masáž Premium je určena pro mimořádně unavené svaly i pro odstranění pocitu přepracovanosti a vyčerpání.

Prenatální masáž
Thajská uvolňující masáž. Hedvábná prenatální uvolňující masáž zad a šíje určená těhotným ženám. Jedná se o prastarou terapii, používanou na thajském královském dvoře.

AYURVÉDSKÉ MASÁŽE
Ayurvédské masáže - hluboce relaxační a regenerační masáže hlavy, obličeje i celého těla. Ayurvédské masáže jsou dědictvím našich předků a pocházejí z doby zhruba před 5 000 lety. První zmínky nacházíme v Indii a na Srí Lance, dále se šířila spolu s buddhismem do mnoha jiných zemí. Není to jen masérská technika, ale především léčebná metoda, která se snaží zohlednit individualitu každého člověka.

OSTATNÍ MASÁŽE
Pod pojmem ostatní masáže rozumíme různé odnože, které vycházejí ze západního druhu masáže, což je švédská sportovní masáž, či z východních směrů jako je thajská masáž, čínská masáž, japonská shiatsu masáž.
Patří k nim masáže pomocí nahřátých lávových kamenů, medová masáž, která využívá detoxikačních účinků medu, masáž obličeje s olejem, či pomocí nahřátých kamenů, bambusová masáž, masáž bambusovými tyčemi s olejem a krémem s výtažkem z bambusového stébla, baňková masáž, která využívá podtlaku skleněných, nebo gumových baněk přisátých na tělo a další.

Medová masáž
Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Masáž, která využívá výborných účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy – na americkém kontinentě Indiáni.

Klasická sportovní masáž
Švédská svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže specificky určené ke zrychlenému odstranění únavy.

Aroma, mystická masáž
Jemná, uklidňující klasická masáž těla, nejkvalitnějšími aroma oleji. Hebkost, podobná dotekům paprsků jarního slunce a intimní vůně rozmarýnu, borovice a citrónové trávy, navozuje pocity uvolnění mysli. Slouží k odstranění negativní energie, jakož i výživě pokožky. Možnost spojení s inhalací aroma olejů z extraktů borovice, mechu a mandarinky z odpařovacích misek dokresluje mystické kouzlo Spring Fragrance.
Ostatní informace
Thajské masáže - Tradiční thajská masáž je prastarým léčitelským uměním, představující jedinečný systém technik masáží. Tradiční thajská masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také na uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který dělal velké problémy, se stane snadno proveditelným a protože vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Vyvíjením tlaku na tlakové body se v rámci thajské masáže posílí činnost vnitřních orgánů a zvýší se i celková odolnost organismu. Následně se dostaví rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.
Ayurvédské masáže - hluboce relaxační a regenerační masáže hlavy, obličeje i celého těla
Klasické masáže - základní formy masáže ve formě sportovních masáží či švédských masáží
Ostatní masáže - odvozené ze západních jako švédská masáž, či z východních směrů jako je čínská masáž nebo shiatsu masáž
Kosmetika - profesionální a přírodní kosmetika za bezkonkurenční ceny
Ostatní služby - profesionální služby v oblasti manikůry, pedikúry, estetických zákroků laserem a aplikace pernamentních řas