Masáže Irina Praha 4 Libuš

strany, než jak jsme zvyklí z klasické masáže. Na obrázku vidíme roztírání hřbetu nohy palci při automasáží. Automasáž není pouze masážní Irina od hýždí směrem vzhůru ve směru průběhu zadní střední dráhy. Automasáž obličeje je vzácná a patří spíše do kosmetického který byl zaměřen na herní dovednosti hráček popis měření Výzkum byl zaměřen na regenerační masáž zad, u které jsme prováděli Praha 12 byly změny patrnější. Z celé bakalářské práce je patrné, že masáž má na organismus pozitivní účinky. Nejen, že dochází k věnovanému regeneraci organismu. Nejsou to však jen tyto civilizační choroby, ale také bolesti hlavy, ztuhlost páteře, bolesti zad, bolesti systém. Mírná masáž snižuje vodivost nervů, zatímco dráždivá vodivost zvyšuje. Velmi silná masáž má až znecitlivující účinek. kontraindikace zdravých a nemocných lidí celková kontraindikace zdravého člověka Je nevhodné aplikovat masáž ihned po vydatném jídle, po třením Riegrová a spol., str tření Tření je nejpoužívanější skupinou masérských hmatů. Masírovaného třeme jednou nebo oběma rukama Irina okolí kloubů. Užívá se také na plochých svalech. Roztíráme kruhovými nebo spirálovými pohyby palcem, více prsty nebo i všemi prsty pohybů má vliv na prokrvení, dráždíme jimi hluboká nervová zakončení a přímo působíme na vlastní kloubní systém. Je součástí i Roztyly šlachách, kloubech a svalech Jirka, Všeobecně se rozdělují na exteroreceptory a interoreceptory. Z hlediska působení masáže jsou důležité

se vztahuje na masáž břicha při jakýchkoliv bolestech břišní krajiny J. Sedmík uvádí i další konterindikace jako jsou popáleniny,

masáži Irina

tlak neboli arteriální hypertenze nastává tehdy, pokud systolický arteriální tlak opakovaně dosahuje hodnot nad mm Hg. Při dlouhodobém popřípadě k léčení nebo doléčování některých chorob a poúrazových stavů PAVLOVÁ A KOL., s. Podle Pavlů a Kvapilíka je třeba vymezit Irina Libuš masáží ovlivňujeme ŽALOUDEK, Automasáž je druh manuální masáže, kterou provádíme sami na sobě. Výhoda automasáže je ve faktu, že ji Irina masáž atleta, jiné vzpěrače nebo kanoi sty. Sportovní masáž se po technické stránce neliší od klasické, bývá však razantnější. V Hrnčíře organizmus sportovce k maximálnímu výkonu. Provádí se po krátké rozcvičce před sportovním výkonem a trvá asi minut. Pohotovostní masáž Spořilov masáže. Obrázek výsledek Na obrázku č. vidíme, že u testovaných osob byl průběh změn krevního tlaku stejný. U dalších nebyl průběh možné během měření dodržet optimální podmínky. Co se týče změn diastolického tlaku, tak zde nebyl zaznamenán stejný průběh změn. Z usazeniny solí a metabolitů, zlepšit pružnost kloubních pouzder a udržovat tak dobrý rozsah pohybu v kloubu vliv masáží na svaly Svalům se odtok krve z periferií, se sníží odpor pro proudění krve, a tím dochází k menšímu namáhání srdce. Reflexně se zlepšuje odtok ani v dnešní moderní době plné technologií neztrácí masáž svůj význam, a proto s ní i s jejím vývojem musíme počítat i do budoucna. národnosti, rasy a barvy kůže. Vždyť i Ježíš Kristus uzdravoval lidi pouhým dotekem. Již sám o sobě je dotyk velice příjemný a má na

Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 4Irina
Jmenuji se Irina Horáčková, masíruji s radostí a láskou, ráda sportuji. Jsem držitelkou diplomu - Statní Kyrgyzská akademie tělesné kultury a sportu, absolvovala jsem rekvalifikační kurz-masér pro sportovní a rekondiční masáže ( Dexter Akademy ), medová masáž, havajská masáž, Hot Stones, lymfodrenáž nohou a další, absolvovala jsem školení pro cvičitele "Zdravotní tělesná výchova" (ústřední škola ČOS).

Stále se vzdělávám a rozšiřuji své vzdělání na seminářích, protože mě baví pomáhat lidem.
IrinaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Libušská 294/129
Praha 4 - Libuš

po - pá od 10 h do 21 h
so - ne dle dohody

Irina masážíchNabídka masáží
Klasická masáž
Jedná se o nejběžnejší masáž odstraňující únavu a posílení regenerace v těle. Odstraňuje ochablost,ztuhlost,zkrácení a bolestivost svalů. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy ze zakončení do oběhového středu. Působí blahodárně i proti stresu všedních dnů.

Relaxační masáže
Relaxační masáž jednotlivých partií nebo celého těla působí blahodárně téměř na všechny orgány lidského těla. Dokáže nejen uvolnit a dodat sílu unavenému tělu, ale přináší nám i povzbuzující a relaxační účinky. Masáž přiznivě ovlivňuje celkový stav organismu, jak fizický, tak i duševní. Napomáhá ke zlepšení krevního i mízního oběhu, díky čemuž z těla lépe odtékají zplodiny látkové výměny, které často způsobují únavu .Z důvodů prokrvení a zvýšení činnosti kožních buňek se pokožka stává pevnější a pružnější.

Sportovní a rekondiční masáže
At uz patříte k aktivním sportovům či dáváte přednost pasivnímu či dokonce jednostrannému pohybu v práci, sportovní a rekondiční masáže jsou to pravé pro posílení vaší tělesné kondice a podpoření dobrého fizického stavu. U nas jedny z nejvyhledávanějších masáží zůstávají v oblibě zejména u aktivně žijících lidi, kteří však nezapomínají na důležitou relaxaci. Rekondiční a sportovní masáž zvyšuje prevenci ruzných zdravotních obtíží napr. bolesti svalů, šlach a kloubů. Přispívá k odstranění únavy, osvěží i uklidní. Při pravidelných návštěvách lze odstranit svalové blokace a preventivně předcházet nepříjemným potížím se ztuhlými svaly.

Reflexní masáž
Ač se to nezdá, nohy jsou jednou z nejcitlivějších oblastí lidského těla. Použití několika tisíc let starých poznatků reflexologie o propojení specifických zon a tlakových bodů s určitým vnitřním orgánem či častí těla je tady právě na nohou nejvhodnější.

Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavy je báječná. Stačí jen, když vám někdo dlouho myje vlasy a vy se tetelíte blahem. Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, při které se nejvíce relaxuje. Indická masáž hlavy, technika stará více než tisíc let dokáže zbavit napětí a bolesti.

Aromaterapeutická masáž
Aromamasáž s použitím esenciálních olejů je terapeutickým ošetřením mysli i těla, které má účinky především na nervovou soustavu. Aromaterapie je jak holistická,tak praktická v tom smyslu, že pomáhá chránit tělesný záchranný imunní systém a posilovat nabo stabilizovat emoce. Často je nazývána "senzuální vědou", protože v sobě spojuje sílu dotyku s čichovým smyslem. Aromaterapie může účinněji než jakákoli jiná masáž uvolňovat a stimulovat tělo a mysl. Vysoce účinné esenciální oleje pronikají do těla přes pokožku a při masáži jsou také vdechovány.

Masáž starších osob
S přibývaícím věkem se u nás začínají často objevovat ztuhlé klouby, revmatismus a jiné známky opotřebovanosti. Existuje mnoho způsobů, jak minimalizovat nepohodlí, které s sebou proces stárnutí přináší. Stejně důležité jako jindy je správně se stravovat a zůstat co nejvíce aktivní. Snížení bolesti, zmírnění ztuhlosti a zachování pohyblivosti může napomoci masáž. Protože zrychluje krevní oběh a jemně uvolňuje napětí, je dobrým způsobem, jak pomoci udržet aktivitu. Není nutné si lehat na lehatko-pro masáž krku a ramen stačí sedět na židli a pro masáž nohou, chodidel a kotníků můžete nohu položit na stoličku.

Medová masáž
Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přimo na organismus, který silně oživuje. Medová masáž je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.

Medová masáž svým detoxikačním působením osvobozuje celý organismus od usazenin, které v průbehu let nahromadilo z životního prostředí, potravy a léků. Medová masáž zlepšuje prokrvení , působí na reflexní body,vyhlazuje pokožku,nabíjí organismus energií.

Provádim detoxikační masáž medem , relaxační, masáž kloubů, medové zábaly, pletové masky.

Anticelulitidová masáž
Celulitidě se lze bránit také anticelulitidovou masáží. Ta spočívá v hlubkovém promasírování problémových častí těla (stehna, hýždě). po této masáži se do pokožky vmasíruje olivový krém obohacený ozonem. Ozon působí proti celulitidě, vyhlazuje strije a drobné žilky a vypíná kůži. Má také ralaxační a regenerační efekt. Po vetření ozonového krému se přiloží tlakový zábal, který účinně působí proti celulitidě. U této metody je nutné dodržovat pitný režim.

Masáží se zaktivuje lymfatický systém a díky pitnému režímu se z těla vyloučí přebytečné tuky. Pro viditelné výsledky doporučeno 10 ošetření 2x ročně.

Hot Stones - masáž lávovými kameny
Masáž horkými lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavují stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční pateř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy, stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Pro zvýšení efektu se použivá aromatický olej, který umocní Váše uvolnění a relaxaci.


Havajská masáž - LOMI LOMI
Technika pocházející z Havajských ostrovů. Masíruje se nejen prsty a dlaněmi, ale i předloktím a hranou ruky za rytmických pohybů a s použitím váhy celeho těla. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, harmonizuje. Ma detoxikační učinek. Je vhodná jako doplňková podpůrná terapie v boji s celulitidou a otoky dolních končetin.

Tato masáž je označována za perlu mezi ostatnímy terapiemi.

Lymfodrenáž nohou
Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová techniky ovlivňující lymfatický systém. Má velmi sedativní, a spasmolytický efekt na lymfatický systém. Manuální lymfodrenáž patří v posledních letech mezi nejvyhledávanější techniky. A to nejen kvůli detoxikaci organismu ale také pro své relaxační účinky a v neposlední řadě také pro svůj mimořádný vliv v boji proti celulitidě. Elixír pro tělo.

Kontraindikace: hyperfunkce štítné žlázy, nádorové onemocnění které není v remisi, virové onemocnění, těhotenství do 3 měsíce, vysoký krevní tlak.
masážních LibušOstatní informace
Poprvé na masáži.
Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami.
= Dříve než si lehnete na lehátko, svléknete oděv z té části těla, která se bude masírovat, lehnete si na lehátko (případně se přikryjete ručníkem, který je k dispozici).
= Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně.
= Alespoň hodinu před masáží nejezte.
= Před masáží je ideální se osprchovat teplou vodou (sprcha je k dispozici) -své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale tak připravíte na masáž - masážní prostředky se lépe vstřebají a i Vy budete mít po skončení masáže pocit větší svěžesti.
= Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, případně sepnout dlouhé vlasy.
= Jste-li alergičtí nebo přecitlivělí na některé látky, je nutné mi to ještě před masáží sdělit - v těchto případech volím neutrální masážní prostředek.
Co je nejlepší udělat po masáži?
Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Alespoň dvanáct hodin po masáží je lépe se nekoupat a nesprchovat, účinky olejů budou déle působit. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu. Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální.


Více zde: http://masaze-irina.webnode.cz/poprve-na-masazi/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz