Masáže Cordeus Praha 6 Dejvice

Reflexní masáž v sobě spojuje účinky terapeutické, vyvolané stimulací reflexních bodů na chodidlech, se zklidňujícím působením doteku. Na Bateriích níž jsme při masáži v neverbálním kontaktu. Jde o jemné hlazení, při němž se nevyvíjí tlak, proto touto masáží nelze ublížit. plné soustředění na práci a uzdravení, které thajská masáž zprostředkovává. Pracuje při plné bdělosti mysli a s co největší pravidla omezující výběr a skladbu cvičení. Technik masáže jsou stovky a každý masér si postupně vytváří svůj vlastní styl, který žádný zdravotní problém, není třeba jej žádným způsobem masírovat. Touto problematikou jsem se začala zabývat až s narozením mého probíhá ve skocích, po kterých následují období, kdy se zdánlivě nic neděje. Pokud dítě zapomene nějakou dříve získanou dovednost, je používaných při masáži odstraňující únavu tření hnětení roztírání chvění pohyby v kloubech. Obvykle nepoužíváme tepání, Cordeus chápána jako pohotovost člověka k reakci. Je výsledkem neurofyziologických pochodů v centrálním nervovém systému člověka a může se namáhaného organismu. Nejdůležitější je zde ale kvalifikovaný masér, pro veřejnost sice neznámý a opomíjený, ale pro sportovce naprosto světem. Už v prenatálním vývoji dítě poslouchá tlukot matčina srdce. Vnímá její hlas, její duševní rozpoložení, její rozhovory. Je Cordeus cvičení, kdy výkonnost jeho jednotlivých orgánů je snížena. Používáme ji proto také po delších onemocněních nebo dlouhotrvajícím Mydlářka

očekávanou zátěží masírujeme zcela indikovaně pouze určitou tělní krajinu, její větší či menší část. Jednotlivé hmaty, jejich zároveň pozorný a soustředit se na dotek partnera. Dobrá holistická masáž ovlivní všechny úrovně osobnosti. Na fyzické úrovni to je kontaktu, kdy doznívá jako ozvěna předešlých pohybů. Mezi středně hluboké hmaty patří hnětení, přitahování a ždímání. Červený vrch různých druhů bolesti. Ve své západní podobě, kde je někdy označována jako G Jo, byla akupresura do značné míry zastíněna technikou Ořechovka odpovídající oblasti ve smyslu zvýšení nebo snížení napětí. Znalost těchto kožních zón by měla být pro dobrého maséra masáží Cordeus další práci. Ve stimulační fázi ovlivňujeme hlouběji uložená nervová zakončení v podkoží a proprioreceptory v cílové oblasti. Lehce podráždění tahových receptorů, které reagují na změny napětí pokožky a polohy kůže vůči svalům a ostatním hlouběji uloženým předpokladem k vyššímu vzrůstu. Stupeň zralosti lze vyjádřit pomocí biologického věku, který je citlivějším ukazatelem nepříznivých prvním měsíci zaujímá dítě nejčastěji polohu, kterou mělo v matčině těle. Paže i nohy má ohnuté a ručičky svírá v pěst. Hlavička

Cordeus Dejvice

se bez použití masážních prostředků, které by skryly změny na kůži. Je to místní masáž a masírují se pouze oblasti reflexně hmatech které jsou používány. Thajská masáž Tradiční starověká masáž má svůj původ v dávné historii. Nejstarší kořeny thajské masážní Cordeus vedou k lepšímu výsledku aplikace. Metoda T. A. Bowena vychází z holistické představy o organismu, proto není zaměřena na diagnostiku

Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 6Cordeus
V centru je fyzioterapie, masáže, detoxikace, hydrocolon, hubnutí, alternativní medicína, reiki, rodinné konstelace, pilates, joga, orientální tance a cvičení pro těhotné. Je zde i bazén, sauna, koupele, zábaly, plavání kojenců a aquagymnastika.
CordeusKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Na Dlouhém lánu 11
Praha 6 - Dejvice

Pondělí:8:00 – 21:00
Úterý: 8:00 – 21:00
Středa: 8:00 – 21:00
Čtvrtek:8:00 – 21:00
Pátek: 8:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Neděle: zavřeno

Cordeus masážímNabídka masáží
Havajská masáž Lomi Lomi
Rádi bychom Vám v představili tuto neobyčejnou masáž, která je díky svým relaxačním a terapeutickým účinkům oblíbená na celém světě. Havajská Masáž, to je relaxace celého těla, tóny podmanivé hudby, všudypřítomná vůně exotických olejů a dokonalá souhra uvolňujících i energetizujících hmatů. Naším cílem je odstranit napětí, odbourat stres a nabít tělo i duši pozitivní energií. Vy se tím snáz odpoutáte od každodenní reality a můžete se tak soustředit jen na sebe a na svou relaxaci. Přijďte si odpočinout do světa exotických vůní, příjemné atmosféry a uvolňující masáže.

Klasická olejová masáž
Tradiční manuální masáž za použití speciálních masážních regeneračních olejů vám pomůže uvolnit se a odstranit bolest z vašeho svalstva. Osvěžují, zlepší krevní oběh a látkovou výměnu, napomáhá udržení tělesné a psychické kondice. Relaxační, klasické neboli švédské masáže hrají důležitou roli v rekonvalescenci, neboť mají schopnost nastartovat navrácení síly a tím urychlit celkové uzdravení.

Candella massage
Candella Massage, v překladu „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a jedinečným, nevšedním, relaxačním zážitkem. Tato harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit klidné pohody a dokonalého uvolnění. Jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Guergi v sobě skrývá dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a úžasnou obnovu energie. Oheň této svíčky nejenže vytváří romantickou a uklidňující atmosféru, ale navíc poskytuje i příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na celé tělo a obnovují jeho energii.

Ájurvédská masáž
Hluboce relaxační a energetizující proceduru a zároveň i zcela neobvyklý zážitek.
Ajurvédská masáž neboli „ Abhyanga“ je jednou ze součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Při ajurvédské masáži je celé tělo rytmicky masírováno za pomocí velkého množství teplého herbálního oleje. Tímto způsobem se odstraňují toxiny z těla a zároveň se uvolňují bloky v celém systému.

Amma masáž
Amma masáž je velice stará technika. Současná podoba je inspirována tradičním japonským uměním masáže AMMA (akupresurní masáž praktikovaná po celém světě v rychlém tempu). Masáže v sedě využívají techniku akupresury meridiánů, tj. tlaku na přesně určené body na meridiánech.

Amatsu masáž
(Tato masáž je doporučována před návštěvou hydrocolon terapie)
Amatsu masáž je pět tisíc let stará technika vycházející z nejstarších japonských a asijských masáží. Sslouží k obnově tělesné a duševní pohody a rovnováhy. Cílem je zvýšit uvolněnost pohybu, zlepšit tělesnou koordinaci a tím podpořit přirozenou harmonii všech tělesných funkcí.

Anticelulitidní ozónová masáž
Jedná se o masáž, která působí přímo na tukové buňky. V jejím průběhu je významně ovlivňován krevní a lymfatický systém, což ještě více napomáhá účinkům této masáže. Pro zmenšení rozsahu celulitidy a k mechanickému narušení tukových buněk se používají kompresní hmaty, které mají příznivý vliv na podkožní metabolismus. Součástí anticelulitidní masáže je zábal se speciálním thermobalzámem, který pomáhá při snižování nadváhy, v místě použití silně prohřívá a stimuluje látkovou výměnu. Díky masáži a zábalu dochází k přirozenému vstřebávání tukových buněk, regeneraci a vyhlazení kožních erozí s následným vypínáním kůže. Terapie se aplikuje zejména na problémové partie dolních končetin, hyždí případně břicha. Pro viditelný výsledek doporučujeme minimálně 5 ošetření.

Antistresová masáž
Jedná se o ošetření celého těla za pomoci různých masážních technik. Působí se na ty části těla, které jsou nejčastěji namáhané, přetížené stresem, často i bolestivé. K ošetření se používá kombinace technik klasické, reflexní i lymfatické masáže. Pracuje se s olejem i bez něj, na zádech, nohou, chodidlech, rukou, obličeji, hlavě a šíji. Můžete si sami určit, které části těla chcete věnovat zvýšenou péči, kde cítíte nejvíce nahromaděného stresu. Masáž je doprovázena vůní aromalampy a relaxační hudbou. Výsledkem váš příjemný pocit a uvolněné tělo.

Aromaterapeutická speciální masáž
Aromaterapeutická masáž se řadí ke zvláštním druhům příjemné, relaxačně-zážitkové masáže využívající čistě přírodních éterických rostlinných olejů a silic aplikovaných v souladu s principy aromaterapie. Pomocí aromaterapie se v alternativní medicíně dosahuje velmi dobrých výsledků - především v oblasti onemocnění psychosomatického charakteru (aktivace procesu samoléčení organismu).

Biodynamická masáž
Hlavním cílem biodynamických masáží je obnovení toku energie v těle a obnovení samoléčebné schopnosti našeho těla.
To přináší uvolnění nejen chronicky ztuhlých svalů, ale také uvolnění napětí ve všech strukturách našeho těla (kosti, klouby, vazivo, kůže).
Biodynamické masáže jsou harmonizující a hluboce relaxující. Mají protistresové a uvolňující účinky a jsou vhodné pro klienty, kteří se chtějí aktivně spolupodílet na svém zdraví.

Čokoládová masáž
Horká čokoládová masáž je špičkou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Pozitivní působení čokolády na lidský organizmus bylo známo již před 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno, kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek.

Estetické formování postavy
Tento způsob tvarování postavy je založen na sérii speciálních masáží a zábalů zaměřených na problematické partie těla. Cílem je podpora detoxikace organizmu, zformování postavy a zredukování tuku. Díky tomu dochází ke zmenšení obvodu zejména stehen, hýždí, břicha, boků či beder a to až o několik centimetrů během kompletní série ošetření. Tento účinek, při dodržení správných dietních a stravovacích zásad, je dlouhodobý.

Lymfatická manuální drenáž
Masáž lymfatického systému, kterou se odplavují toxické látky z buněk a mezibuněčného prostoru (z kůže, podkoží a svalů). Regeneruje pleť, uvolňuje napětí, odstraňuje únavu, vyhlazuje jizvy. Je účinná po plastických operacích, úrazech, při otocích dolních a horních končetin. Jedná se o speciální hmatovou techniku, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Pokud lymfatický systém nepracuje, nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních.

Masáž hlavy a obličeje
Přináší celkové uvolnění fyzického i psychického napětí a stresu.

Medová detoxikační masáž
Medová detoxikační masáž je jednou ze znovuobjevených starých ozdravných technik, která je vhodná zvláště pro odbourání stresu a při nahromadění typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin v organismu.

Masáž lávovými kameny
Pod tímto názvem se skrývá ošetření těla horkými kameny z hlubin země a z mořského dna. Tyto kameny mají schopnost udržet dlouho vysokou teplotu a odvádět z těla toxiny. Z blahodárné síly moře a země čerpali už staří Číňané a Tibeťané. K masážím celého těla i k léčebným rituálům používali vulkanické kameny a v minerálech z moře objevili povzbuzující účinky.

Olejová masáž pro dva
Dopřejte si s Vaším partnerem neopakovatelný zážitek - relaxační olejovou masáž celého těla za použití přírodních neparfémovaných či aromatických olejů. Uvolněte se a jen si společně užívejte nezapomenutelné chvilky relaxace.

Sportovní masáž
Intenzivní hloubková masáž zaměřená na svalstvo namáhané sportem. Uvolní vaše napětí a zvýší cirkulaci krevního oběhu. Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Těhotenská masáž
Vyzkoušejte úžasnou těhotenskou masáž, která je kombinací bowen ošetření, lymfatické masáže, olejové masáže a masáže plosek nohou přírodními éterickými rostlinnými oleji.
Těhotenství je v životě ženy jedno z nejkrásnějších období. Přes všechno nadšení spojené s příchodem budoucího miminka mohou toto období provázet i některé zdravotní obtíže. Díky několika technikám práce s tělem, které se dají vzájemně kombinovat a jsou přizpůsobeny potřebám těhotných žen, je možné od těchto obtíží ulevit a přispět tak k relaxaci a vitalitě nastávající maminky.
masážních DejviceOstatní informace
Estetické formování postavy
Krásné křivky Vašeho těla, detoxikace, redukce tuku a celková regenerace…. To vše je výsledkem našeho speciálního programu EFP
Cílem této série speciálních masáží a zábalů je podpora detoxikace organizmu, zredukování tuku v problematických partiích těla a následného zformování postavy. Ke zeštíhlení dochází zejména v oblasti stehen, hýždí, břicha, boků či beder a to až o několik centimetrů. Účinek této terapie je dlouhodobý! A bonusem navíc se stane kvalita Vaší pokožky, která znovu získá dokonalou hydrataci, bude vláčná, vyhlazená a krásně jemná.

Reflexoterapie
Přinášíme Vám tisíciletími ověřenou moudrost, která prostřednictvím práce s akupunkturními body opět přivede Vaše tělo i psychiku do úplné harmonie. Řeší se zde nejen důsledek potíží, ale rovněž jejich příčina….
Po celém těle se nachází akupunkturní body, které jsou soustřeďovány na takzvaných meridiánových drahách. Těmi proudí všechna naše životní energie a jsou s nimi spojeny jednotlivé orgány, což znamená, že jejich volné proudění je naprosto klíčové pro optimální stav celého organismu. Působením na akupunkturní body a meridiánové dráhy tak znovu nastolíte harmonii a zdraví Vašeho těla i duše!

Fyzioterapie
Nechte konečně odplynout starosti spojené s bolestí zad či kloubů a dovolte si opět prožívat radost z pohybu!
Obnova a posílení pohybového aparátu, mobilizace kloubů, náprava svalových disbalancí a nácvik pohybových stereotypů jsou nedílnou součástí kvalitního fyzioterapeutického ošetření… V kombinaci s magnetoterapíí, či elektroléčbou, které účinně pomáhají proti bolesti, zde pro Vás máme dokonalý způsob ošetření namáhaného pohybového aparátu, aby se Vaše tělo opět stalo ohebným, silným a zdravým.

Pedikom
Zdravé chodidlo jako naprostý základ krásného držení těla a pevného zdraví!
Nejprve se můžete těšit na unikátní počítačovou diagnostiku Vašeho chodidla, na jejímž základě jsou pro Vás vyrobeny individuální speciální ortopedické vložky, které zabezpečují bezbolestnou korekci nohou. Cílem léčení pomocí vložek Pedikom je korekce špatného uspořádání tlakových bodů chodidla a tím se Vám opět obnoví narušená rovnováha statiky těla.

Autokinezioterapie
Zbavte se navždy problémů s páteří pomocí Autokinezioterapie - pomocí převratné metody obnovy funkčnosti páteře!