Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha 5Masáže Pro
Regenerační centra Masáže-Pro
Důvodem, proč se na nás klienti nejčastěji obrací, je skutečná úleva od následků rutin každodenního života a zvláště omezení jejich návratnosti ( nejčastěji např. pocit ztuhlosti, bolest, následky stresu či únavy, apod.)Náš tým profesionálních masérů a terapeutů se postará o veškerý komfort a pohodlí a Vy si tak můžete nerušeně vychutnávat dokonalou relaxaci dle Vašich přání.K tomu můžete využít některou z našich maséren po Praze nebo zázemí Vašeho domova či kanceláře.Péči o tělo se věnujeme již několik let a máme bohaté zkušenosti nejen z praxe v masérnách či kancelářích, ale perfektně si poradíme také se ztíženými podmínkami v rámci masáží na venkovních sportovních akcích.Důkazem jsou nám ty nejlepší reference a naprostá spokojenost při spolupráci s AFS (Asociace firemních sportů) nebo také METROSTAV či TRW volant.
Masáže ProKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Štefánikova 43a
Praha 5 - Smíchov

Po - Pá 7:30 - 21:00
So 9:30 - 19:00
Ne 9:30 - 21:00

Po telefonické dohodě.

Masáže Pro masážiNabídka masáží
Regenerační a rekondiční masáž
Je jednou z nejznámějších a nejčastěji vyhledávaných masáží. Snad každý z nás jednou pocítil zatuhlá záda, přetížený krk či unavené nohy. Postupně zesilující hmaty klasických regeneračních masáží dokonale uvolňují svaly přepracované, zatížené stresem či po namáhavější sportovní aktivitě. U pracovních stereotypů, kdy jednotlivé svaly a svalové skupiny zatěžujete soustavně, je nutná pravidelná návštěva. Po každé uvolňující masáži doporučujeme klidový režim, v případě následné sportovní aktivity doporučujeme spíše aktivační masáž.

Ruční lymfatická drenáž
Velmi jemná drenážní technika vhodná primárně k prevenci usazování škodlivin v těle. Lymfatický systém, bojovník s cizorodými látkami, viry a bakteriemi, potřebuje občas nakopnout. A právě k tomuto je tato, byť jemná, zato velmi účinná, technika určena. Uvolňující efekt, vznikající díky jemným hmatům, téměř podobným lidskému pohlazení, sekundárně navozuje velmi výrazné psychické, ale i fyzické uvolnění.

Masáž horkými lávovými kameny - Hot Stones
Masáž lávovými kameny je úžasnou hřejivou relaxací. Až na sobě ucítíte teplo sálající z hladkého lávového kamene, prožijete stejný pocit, jako když si po dlouhé zimní procházce sednete s konvicí čaje k roztopenému krbu. Masáž horkými lávovými kameny je vhodná hlavně v podzimním a zimním období k odstranění různých svalových zatuhlostí, křečí a blokád, způsobených reakcí organismu na chladné prostředí. Teplo předávané kamenem, ale i samotná masáž napomáhají ke zrychlení metabolismu, odplavení škodlivých látek z tkání, odstranění nervozity, nespavosti a stresu a v neposlední řadě podporuje lymfatický systém.

Baňková masáž - baňkování
Více jak 2000 let stará čínská technika, kdy se pomocí masáže a přikládání silikonových, plastových nebo skleněných baněk, uvolňují zatuhlé svaly, šlachy a vazy. Díky mírnému až výrazně silnému podtlaku masážní baňky se z těla uvolňují škodlivé látky, dochází k výraznému prokrvení a urychlení cirkulace krve napříč propracovávanými tkáněmi. Po masážích baňkou vznikají na zádech a opracovaných kloubech výrazné stopy, které zhruba do týdne zmizí. Po aplikaci baňkou není vhodné vystavovat pokožku sluníčku, proto tato metoda není určena pro letní měsíce či před návštěvou solária. V tradiční čínské medicíně se tato metoda používá k prevenci a odstranění většiny známých onemocnění.

Kineziotaping
Moderní metoda dnes již hojně využívaná nejen ve sportovní medicíně a fyzioterapii, ale také i u běžného amatérského sportu nebo boje s pracovními stereotypy. Pomocí konkrétně danému nalepení pružné lepící pásky na pokožku napomáháme k uvolnění a relaxaci zatuhlých, namožených či jinak přetížených svalů, vyrovnání svalového napětí v jednotlivých snopcích, ale také k aktivaci ochablých a oslabených svalů. Díky pružnosti, specifické vlastnosti těchto lepících pásek, je metoda kineziotapingu vhodná při chronických zánětlivých procesech kloubů, otoků, výronů a modřin. Dlouhodobější možnost nošení této pásky umožňuje pracovat s vadným držením těla a špatnou centrací kloubů. Pásky nelze lepit na poraněnou, spálenou nebo jinak poškozenou pokožku. Po slunění je vždy nutné před aplikací alespoň jeden den počkat.

Masáže pro firmy
V poslední době rychle se rozvíjející způsob využívání našich masérských služeb přímo ve Vaší kanceláři či na pracovišti. Masér terapeut dochází ve smluvený čas se speciální masážní opěrkou hlavy, která umožňuje efektivně pracovat na jakémkoli obyčejném stole. V případě možnosti na Vašem pracovišti, lze domluvit masáže i na masérském lehátku. Krátké efektivní masáže rychle eliminují problémy způsobené jednostranným zatížením a strnulým postavením (práce u PC). Výsledkem těchto masáží je spokojenost a zlepšený psychický i fyzický stav Vás i Vašich zaměstnanců.

Wellness
Tak aby jste se cítili dokonale opečovávaní a v té nejlepší kondici, máme pro Vás společně s Fitness Euforie Praha malou nabídku spojení sauny, masáží a různých zábalových technik. Pojďte s námi okusit příjemné prožitky očisty a uvolnění celého těla.
masážím SmíchovOstatní informace
Masáže-Pro

Dopřejte si dokonalou relaxaci a osvěžení při masážích, terapiích a doplňkových procedurách v našich centrech. O Vás a Vaše tělo se postarají odborně vyškolení terapeuté a maséři, kteří ke svým procedurám používají výhradně českou přírodní kosmetiku.

Klademe velký důraz na profesionalitu a individuální přístup ke každému klientovi - naší prioritou je Vaše spokojenost.

Výborné reference a návratnost naší klientely jsou pro nás důkazem, že svou činnost vedeme správným směrem, což je zároveň vynikající motivací k dalšímu pravidelnému vzdělávání.