Copyright © 2024 Masaze-v-praze.cz | Registrace do katalogu
masáže Praha východStudio Andrasa
Nabízíme Vám relaxaci v novém, moderním, čistém, útulném a komfortním prostředí, kde se setkáte s odborným, avšak individuálním přístupem. V našem studiu, jsou všechny typy masáží, prováděny pouze kvalitními oleji ryze české značky, biokosmetiky Saloos.

Studio Andrasa zaměstnává 100% zdravotně postižených osob, můžeme Vám tedy nabídnout efektivní způsob plnění povinného podílu zaměstnávání zdravotně postižených osob, formou nákupu našich služeb. Zaměstnavatelé, firmy, instituce a státní podniky mohou naším prostřednictvím splnit svou povinnost náhradního plnění.

Cílem Studia Andrasa je pomoci spoluobčanům se zrakovým handicapem nalézt uplatnění na trhu práce a realizovat se ve svém profesním životě. Chceme odhalit nesporné schopnosti a kvality zrakově postižených v oblasti masáží.
Studio AndrasaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Hradní 192
Praha východ - Jenštejn

Pondělí - Neděle. 8:00 - 20:00 hod.
dle objednávky

Studio Andrasa masážiNabídka masáží rekondiční
KLASICKÉ MASÁŽE
Klasická masáž je nejznámější a nejoblíbenější masáží, představuje sérii masážních hmatů, které se opakují v přesně stanoveném pořadí, tím masér docílí nejlepšího výsledku masáže. Klasická masáž obsahuje sestavu pro masáž zad, šíje, horních a dolních končetin, hrudníku a břicha, je obohacením péče o celé tělo a jeho zdraví.

Masáž baňkou
Masáž baňkou je doplňující technikou k masáži klasické, násobí její účinek. Napomáhá k výraznějšímu prokrvení a uvolnění svalového napětí.


Masáž na míru
Masáž na míru je naší speciální nabídkou pro klienty, kteří si svou masáž chtějí sestavit sami. Masér Vám bude při výběru masírovaných částí těla nápomocen. Masáž na míru je výběrem hmatů z klasické a relaxační masáže. Nevybrali jste si z našich nabídek Vaši ideální masáž? Náš masér Vám pomůže sestavit masáž, která bude odpovídat Vašim představám.

Lokální aplikace baněk
Lokální aplikace baněk je velmi jednoduchou terapií, která ulevuje především od bolesti zad a pohybového aparátu. Působením baněk na reflexní body můžeme ovlivnit i celou řadu onemocnění. Aplikací baněk dosáhneme uvolnění svalových spasmů a odstranění svalových blokád. Příznivě ovlivňujeme látkovou výměnu a podporujeme detoxikaci těla.


Kineziotaping
KineziotapingTerapie spočívá v přesné aplikaci tejpovacích pásek na postižené místo, kde následně dochází k úlevě od bolesti pohybového aparátu, natažených svalů nebo k urychlení regenerace.


Těhotenská masáž
Těhotenská masážNastávající maminky si mohou od 2. trimestru těhotenství vybrat masáž vleže na boku nebo vsedě na masážní židli. Především v těhotenství ženy potřebují relaxovat fyzicky i psychicky. Velmi jemná technika vychází z klasické masáže a pomáhá nastávajícím maminkám vyrovnat se se všemi změnami a obtížemi, které gravidita přináší. Masáž účinně snižuje únavu a zvyšuje energii, zklidňuje a upravuje spánkový režim.

Masáž bambusovými tyčemi
Masáže bambusovými tyčemiVelmi příjemná zážitková masáž měkkých tkání, při níž jsou použity speciální bambusové tyče - na různé části těla různé velikosti tyčí. Bambusové tyče umožňují masérovi vytvořit větší tlak na velké plochy masírované části těla. Použitím bio oleje zvyšují účinky masáže.

Zdravotní masáž bez oleje
Zdravotní masáž bez oleje je vhodnou variantou pro klienty, kteří nepreferují provedení masáže za pomocí masážního oleje. Zdravotní masáž je soubor masážních technik, kterými dochází ke stimulací tzv. „spoušťových bodů“ jejichž cílem je uvolnění přetěžovaných svalových skupin a partií, dle potřeby klienta. Zdravotní masáž navrací hybnost a pružnost svalů, snižuje bolestivost kloubů a pohybového aparátu. Zdravotní masáže jsou vhodné pro klienty, kteří trpí opakovanými bolestmi zad, kloubů a specifikovaných svalových skupin,ulevují od chronických bolestí zad,účinně pomáhají při vyrovnávání svalových disbalancí, snižují bolestivost krční páteře při sedavém zaměstnání. Zdravotní masáže jsou velmi efektivní jako rehabilitace poúrazových stavech. Zdravotní masáž se velmi snadno a účinně kombinuje s různými typy specifických masáží. Vhodně zvolenou kombinací masáží je dosaženo maximální účinku uvolnění a regenerace svalových partií.
masážích JenštejnNabídka masáží regenerační
Lifting obličeje
Lifting obličejeManuální lifting obličeje je velmi účinná neinvazivní technika masáže obličeje, která aktivuje tvorbu kolagenu, zvyšuje tonus kůže, působí na vrásky vzniklé únavou a tím dochází k jejich vyhlazení a regeneraci pleti. Závěrečná pleťová maska prohloubí účinky masáže.

Reflexní masáž chodidel
Reflexní masáže chodidelReflexní masáž chodidel je též nazývána zónovou terapií. S její pomocí lze tlumit nebo stimulovat příslušné orgány v těle k lepší funkci a navodit tak přirozenou samoléčbu organismu vyrovnáním jeho energetické nerovnováhy. Masáž chodidel nohou je prováděna stlačováním reflexních bodů prsty a palci maséra.

Breussova masáž
Breussova masážBreussova masáž je metodou vedoucí k řešení mnoha problémů týkajících se pohybového aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Velmi častou příčinou bolesti našich zad bývají posunuté bederní nebo hrudní obratle. Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání třezalkového masážního oleje po celé délce páteře.

Masáž lávovými kameny
Lávové kamenyMasáž horkými lávovými kameny je jednou z nejpříjemnějších terapii, při které dochází k celkové relaxaci a regeneraci organismu. Masáž se provádí za pomoci nahřátých lávových kamenů, specifických hmatů a vybraných masážních olejů. Procedura navozuje celkovou relaxaci těla i mysli a zanechá nezapomenutelný zážitek z doteků, tepla a vůně.
masážím Praha východNabídka masáží relaxační
Relaxační masáž
Relaxační masážeRelaxační masáž je charakteristická pomalými jemnými dlouhými hmaty maséra vedoucích k uvolnění mysli. Masáž je doprovázena klidnou relaxační hudbou, která dotváří odpočinkovou atmosféru spolu s aroma vůní svíček a vhodných aromatických olejů.

Havajská masáž
Havajská masážHavajská masáž využívá plynulých měkkých i hlubokých hmatů, je prováděna především lokty a předloktím maséra, dlaněmi a prsty. V kombinaci s pomalou havajskou hudbou a s použitím vonného kokosového oleje dochází k navození příjemné relaxace.

Olejová masáž s bylinnými měšci
Olejová masáž s bylinnými měšciOlejová masáž nahřátými bylinnými měšci je velice příjemná relaxační vonná terapie, při níž dochází k prohřátí svalů a provonění celého těla léčivými bylinkami. Vybraný bio olej a jemné hmaty maséra nastolí maximální relaxaci a prohřátí.

Indická masáž hlavy
Indická masáž hlavyIndická masáž hlavy je jemná antistresová masáž hlavy, krku, ramen a horní části horních končetin. Nedílnou součástí masáže je ojedinělá práce s prameny vlasů, terapie proto není pro ty, kteří mají velmi krátké nebo nemají žádné vlasy. Provádí se vsedě bez použití oleje, není tedy nutné odkládat oděv.
masážeNabídka masáží detoxikační
Medová masáž zad
Medová masáž zadDetoxikační metoda, využívající všech kladných vlastností medu. Součástí masáže je i medový zábal.

Medová masáž zad je jedna z prověřených možností lidového léčitelství, jak pomoci tělu zbavit se toxinů a jedů, které se v našem těle usazují. Detoxikační masáží pomůžeme našemu organismu znovu nastartovat přirozenou schopnost regenerovat.

Medová masáž se také velice dobře osvědčila při potížích se zablokovanými, ztuhlými a bolavými klouby. Dostatečné prokrvení umožňuje odplavení nežádoucích látek.

Manuální lymfodrenáž
Manuální lymfodrenáž je speciální jemná masážní technika, při které příznivě ovlivňujeme specifickými masážními hmaty bez použití masážního oleje lymfatický systém. Pomáhá při detoxikaci, odstraňování otoků a při boji s celulitidou.

Přístrojová lymfodrenáž
Přístrojová lymfodrenážPřístrojová lymfodrenáž je speciální masážní technika, při které příznivě ovlivňujeme lymfatický systém, masáž má hluboce sedativní a spasmolytický efekt na krevní a lymfatický oběh.

Lymfatický systém je součástí imunitního systému a jediný vstřebává a transportuje veškeré škodliviny z našeho těla. Využívá tlakové vlny, které se vytváří postupně a plynule nafukováním komor pneumatického přístroje. Zvyšuje účinek manuální lymfodrenáže.

Masáž proti celulitidě
Masáž proti celulitidě je ženami velmi žádanou ruční tlakovou masáží, která je složena ze speciálních hmatů, kombinovaná se skořicovým zábalem. Masážními hmaty s pomocí speciálního oleje a zábalu se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh. Celulitida bývá nejvýraznější na stehnech a hýždích, proto se masáž věnuje právě těmto partiím. Celulitida je způsobena nárůstem tukových buněk v podkoží s následnou změnou podkožního vaziva, která se projevuje typickou nepravidelností kůže.

Peeling celého těla
Peeling celého tělaPeeling celého těla je důležitou součástí péče o pleť a pokožku, urychluje regeneraci a omlazení pleti, je vhodnou procedurou při detoxikaci těla a v boji proti celulitidě.